Выберите язык:
Проверенные отзывы реальных клиентов.
Bannino F. оценил(-а)
Amanda B. оценил(-а)
We have been here several times and have had consistently excellent food and service. Highly recommended.
Aleks K. оценил(-а)
Warm welcome from the staff. Food is excellent every time we have been. Great atmosphere!
Thrane-Møller L. оценил(-а)
Great atmosphere. Lovely food and sweet service. I was last there 20 years ago, it was like yesterday.
Florence R. оценил(-а)
Toujours de très bons produits, cuisson parfaite et accueil très chaleureux. Nous y retournerons
Larsson B. оценил(-а)
michael d. оценил(-а)
A lovely family run typical French restaurant which I have been going to for years. Great service and excellent food cooked in their own special wood fire. See you next time
Hag N. оценил(-а)
God mat och härlig stämning!
Florence E. оценил(-а)
La viande était trop cuite et le rapport qualité prix trop élevé
Lizelle S. оценил(-а)
This is our family favourite Fantastic food and great atmosphere in a little side street in the old town